Pracovník pro tisk, knižní vazby a obsluhu zákazníků

  • Brno

Pracovní místo ( Pracovník pro tisk, knižní vazby a obsluhu zákazníků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem - marcela@vazbic.cz

NÁPLŇ PRÁCE:
- Obsluha zákazníků na pobočce a zpracování jejich požadavků, tzn. příjem objednávek, výdej hotových zakázek a osobní komunikace se zákazníky.
- Obsluha polygrafických zařízení (tiskárny, plotry, kopírky, skennery, vazače, atd.), tzn. tisk dokumentů, kopírování, skenování, řezání, výroba vazeb, kontrola kvality tisku a kompletace zakázek.
- Práce s firemním informačním systémem (kontrola a zpracování přijatých objednávek, kalkulace cen, uzavření zakázek).
- Práce s počítačovými programy a aplikacemi (MS Office, Google drive)
- Komunikace se zákazníky online (Facebook, Chat, E-mail)
- Jednoduchá denní údržba strojů a výměna spotřebního materiálu
- Kontrola skladových zásob a inventarizace

DALŠÍ POŽADAVKY
- PC dovednosti - pokročilá znalost MS Office
- Anglický jazyk - základní znalost
- Manuální zručnost
- Komunikativnost, příjemné vystupování, flexibilita, samostatnost, systematičnost, odolnost vůči stresu
- Řidičský průkaz skupiny B výhodou

NABÍZÍME:
- Flexibilní pracovní doba
Pracovní úvazek plný nebo zkrácený - min. 15 hodin týdně
Hrubá mzda od 13 333 Kč (u prac. poměru) 80 Kč / hod (u DPP) do 15 000 Kč (u prac. poměru)
90 Kč / hod (u DPP)
Volné místo pracovník pro tisk, knižní vazby a obsluhu zákazníků pro lokalitu Brno.