Ekonom(ka) / hlavní účetní

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Ekonom(ka) / hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

EKONOM(KA) / HLAVNÍ ÚČETNÍ
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Zodpovědnost. Samostatnost. Znalost účetnictví a účetních postupů. Znalost daňové legislativy. Znalost legislativy v oblasti personalistiky. Min. SŠ vzdělaní odpovídajícího zaměření. ŘP sk. B výhodou. Praxe na obdobné pozici výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Vedení Ekonomicko-personálního útvaru. Zpracování měsíčních a ročních závěrek. Vedení personální agendy, zpracování mezd. Dohled nad vedením skladových a odbytových evidencí. Tvorba směrnic a smluv. Zpracování jednoduchých analýz. Evidence majetku, inventarizace. Komunikace s úřady, bankou atp.. Spolupráce se samostatnou účetní
NABÍZÍME: Možnost aktivně se podílet na vedení společnosti. Odpovídající finanční ohodnocení. Prémie dle výkonnosti podniku. Práci v příjemném kolektivu. Individuální přístup. Firemní benefity.
PRVNÍ KONTAKT: Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu vasina@agropodnikas.cz Více informací o společnosti se dozvíte na našich webových stránkách www.agropodnikas.cz
Volné místo ekonom(ka) / hlavní účetní pro lokalitu Valašské Meziříčí.