ENDL + K a.s.

BARMANI - OBSLUHA VÝHERNÍCH AUTOMATŮ A VIDEOLOTERIJNÍCH TERMINÁLŮ

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup možný ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Spalovská tel.: 606 67 15 30 nebo zašlete životopis na email spalovska.zdenka@seznam.cz. Požadavky: vyučení v oboru není podmínkou, spolehlivost, pracovitost, komunikativnost, trestní bezúhonnost podmínkou. Pracovní doba: Po-Ne 6:00-18:00 a 18:00-6:00 hod. - 12-ti hod. směny, turnusy, střídání krátkého a dlouhého týdne (1 týden denní, 1 týden noční). Základní mzda + prémie. Pracoviště: Šárka 23, Prostějov. herna Grande, K. Svolinského 287, Prostějov, herna Tampa, Plumlovská 13, Prostějov.
Volné místo barmani - obsluha výherních automatů a videoloterijních terminálů pro lokalitu Prostějov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: BARMANI - OBSLUHA VÝHERNÍCH AUTOMATŮ A VIDEOLOTERIJNÍCH TERMINÁLŮ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: ENDL + K a.s.
Ulice: Šárka 3590
Město: Prostějov
PSČ: 796 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdenka Spalovská
E-mail: Zdenka Spalovská
Telefon: +420 606 671 530

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ENDL + K a.s.