PROFO MONTÁŽE CZ s.r.o.

Lešenář/ka

Odeslat

Pracovní náplň
ZamK
Místo výkonu práce: Ostrava
Kontakt: Osobně po předchozí domluvě na adrese sídla: Varšavská 1572/95, Ostrava - Hulváky, e-mail: info@iprofo.cz

Pracovní doba: od 6 do 14.30 hod.

Manuální práce při stavění lešení - práce ve výškách.
Nutný dobrý zdravotní stav.
Volné místo lešenář/ka pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lešenář/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: PROFO MONTÁŽE CZ s.r.o.
Ulice: Varšavská 1572
Město: Ostrava
PSČ: 709 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Roman Folwarczný
E-mail: info@iprofo.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PROFO MONTÁŽE CZ s.r.o.