Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Řidič/ka nákladního vozidla

Pracovní místo ( Řidič/ka nákladního vozidla ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ZamK
Místo výkonu práce: Ostrava
Kontakt: Osobně po předchozí tel. domluvě na adrese sídla: Varšavská 1572/95, Ostrava - Hulváky, e-mail: infoatiprofo.cz

Práce s hydraulickou rukou.
Požadujeme ŘP sk. C, profesní průkaz.
Pracovní doba: od 6 do 14.30 hod.
Volné místo řidič/ka nákladního vozidla pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Řidič VZV (1709002) Řidič VZV (1709002) Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte zkušenosti s řízením VZV - platný průkaz VZV výhodou - máte min. SOU – vyučen - jste spolehlivý - máte schopnost operativně jednat Budete se věnovat: - příjmu a přesunu materiálu, přípravou ...
GASL CZ s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Řidiči kamionu ve vnitrostátní přepravě ŘIDIČI KAMIONU VE VNITROSTÁTNÍ PŘEPRAVĚ Nástup možný ihned nebo dle domluvy Požadujeme: Řidičský průkaz sk. C, E a profesní průkaz První kontakt: telefonicky na čísle 604 793 323 ov. 19.1. Volné místo řidiči kamionu ve vnitrostátní přepravě pro ...
Dalibor Škrobák Zašová, Inzerováno včera

Ŕidiči / jeřábníci Požadujeme: ŘP sk.B,C,E, profesní průkaz, oprávnění k VZV výhodou. Nabízíme: stravenky, prémie, bonusy. První kontakt: telefonicky. ov.19..1.18 Volné místo ŕidiči / jeřábníci pro lokalitu Rožnov pod Radhoštěm.
Autojeřáby Cáb, s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit