ZEPO Bohuslavice, a.s.

ŘEZNÍK/-ICE, UZENÁŘ/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Pracovní doba od 03:00 hod. do 11:30 hod.
Požadavky: vyučení v oboru, praxe v oboru 2 roky, zdravotní průkaz, řidičský průkaz sk. B.
Zaměstnavatele nabízí příspěvek na stravování.
Kontakt zasláním strukturovaného životopisu na e-mail: tkvet@zepobohuslavice.cz
Volné místo řezník/-ice, uzenář/-ka pro lokalitu Bohuslavice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Jiné - 2 roky praxe v oboru

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘEZNÍK/-ICE, UZENÁŘ/-KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: ZEPO Bohuslavice, a.s.
Ulice: 67
Město: Bohuslavice
PSČ: 549 06

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Tomáš Květ
E-mail: tkvet@zepobohuslavice.cz
Telefon: +420 737 204 577

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZEPO Bohuslavice, a.s.