Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Bagrista, strojník

Pracovní místo ( Bagrista, strojník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
práce na strojích JCB 3 CX a JCB 1 CX
zkušenosti se zemními pracemi vítány, stejně tak řidičský průkaz T, vazačské a jeřábnické zkoušky jsou vítány- jinak jsme schopni zajistit. Nutná trestní bezúhonost. Dobrý zdravotní stav.Celoroční práce. Možnost ubytování. Místo výkonu práce Bystřice u ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

strojní inženýr - konstruktér Volné místo pro strojní inženýr - konstruktér lokalitu Libčice nad Vltavou.
LAVARIS s.r.o. Libčice nad Vltavou, Inzerováno včera

STROJNÍ TECHNICI / MECHANICI OPERÁTOŘI VÝROBY-LISAŘI - Místo výkonu práce: Žebrák. Upřesňující informace: nástup možný ihned. Náplň práce: údržby a opravy strojů, výměny lisovacích nástrojů. Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost. Nabízíme: odborné zaškolení na ...
Muramoto Manufacturing Europe s.r.o. Žebrák, Inzerováno před 2 dny

Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek Místo pracoviště: - Pekárna Zelená louka, Hlavní 71, Herink, Praha - východ Prvotní kontakt: - tel.: 725 604 808 - e-mail: balabanovaj@penam.cz Upřesňující údaje: - pracovní doba - pondělí až neděle - převážně noční směny - pracovní činnost - ...
Pekárna Zelená louka, a.s. Herink, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit