Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Bagrista, strojník

Pracovní místo ( Bagrista, strojník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
práce na strojích JCB 3 CX a JCB 1 CX
zkušenosti se zemními pracemi vítány, stejně tak řidičský průkaz T, vazačské a jeřábnické zkoušky jsou vítány- jinak jsme schopni zajistit. Nutná trestní bezúhonost. Dobrý zdravotní stav.Celoroční práce. Možnost ubytování. Místo výkonu práce Bystřice u ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Strojník kolových a pásových rypadel NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM - OD 8:00 - 15:00 HODIN. Volné místo strojník kolových a pásových rypadel pro lokalitu Humpolec.
Stanislav Stejskal Humpolec, Inzerováno před 3 dny

strojník pož. platný strojnický průkaz, řidičský průkaz sk. C cestovné popř. obědy v závodní jídelně, platba životního pojištění, zájemci volat PO - PÁ od 6:30 - 15:30 hod. Volné místo strojník pro lokalitu Chýnov.
DŘEVOTVAR - ŘEMESLA a STAVBY, s.r.o. Chýnov, Inzerováno před 3 dny

Strojník stavebních strojů Požadujeme: ŘP sk. C, strojnický průkaz. V případě zájmu se hlaste telefonicky v PO - PÁ 9-17hod. Volné místo strojník stavebních strojů pro lokalitu Kutná Hora.
D a M Pospíšil s.r.o. Kutná Hora, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit