VOSA-MVS, s.r.o.

Bagrista, strojník

Odeslat

Pracovní náplň
práce na strojích JCB 3 CX a JCB 1 CX
zkušenosti se zemními pracemi vítány, stejně tak řidičský průkaz T, vazačské a jeřábnické zkoušky jsou vítány- jinak jsme schopni zajistit. Nutná trestní bezúhonost. Dobrý zdravotní stav.Celoroční práce. Možnost ubytování. Místo výkonu práce Bystřice u Benešova a Středočeský kraj. Kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese: Dr. E. Beneše 80, 257 51 Bystřice, 7-15hod
Volné místo bagrista, strojník pro lokalitu Bystřice.

Nabízíme
Nástup možný od: 30. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Bagrista, strojník

Minimální požadavky vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: VOSA-MVS, s.r.o.
Ulice: Dr. E. Beneše 80
Město: Bystřice
PSČ: 257 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Milan Vosátka
E-mail: Milan Vosátka
Telefon: +420 777 222 267;777 764 231

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: VOSA-MVS, s.r.o.