A G R O Hybrálec, s.r.o.

Ošetřovatel skotu

Odeslat

Pracovní náplň
ŘP sk. T podmínkou, kladný vztah ke zvířatům, flexibilita, manuální zručnost, samostatnost.
Náplň práce: krmení a ošetřování skotu, stlaní, odklízení hnoje, ošetřování a údržba pastevních areálů, chov krav bez tržní produkce mléka.
Volné místo ošetřovatel skotu pro lokalitu Zbinohy.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T, Jiné - kladný vztah ke zvířatům

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 01. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Ošetřovatel skotu

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Zemědělství a lesnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: A G R O Hybrálec, s.r.o.
Město: Zbinohy

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Martin Krupka
E-mail: Bc. Martin Krupka
Telefon: +420 775 999 585

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: A G R O Hybrálec, s.r.o.