ORNIDES, s.r.o.

Zubní lékař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: vzdělání VŠ v oboru
Popis práce: PP na dobu neurčitou, zubní lékař do stomatologické ordinace
Kontakt: Slavík Roman Mgr., e-mail: slavik@csp-brno.cz
Volné místo zubní lékař/ka pro lokalitu Vyškov.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 07. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zubní lékař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: ORNIDES, s.r.o.
Ulice: Puškinova 409
Město: Vyškov
PSČ: 682 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Roman Slavík

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ORNIDES, s.r.o.