SVOS, spol. s r.o.

Autolakýrník/autolakýrnice

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Chrudimská 1663, Přelouč.
Nástup možný IHNED.
Náplň práce:
- celolaky vozidel včetně metalíz
- používané barvy - ředitelné vodou
- příprava pro lak, tmelení, broušení
Požadavky:
- výuční list v oboru
- repase na lakovně - výhodou
- manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, flexibilita
Zaměstnanecké výhody:
- zajímavou práci na plný úvazek ve stabilní české firmě
- možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
- školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru
- příspěvek na stravování
První kontakt e-mailem.
Volné místo autolakýrník/autolakýrnice pro lokalitu Přelouč.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Autolakýrník/autolakýrnice

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: SVOS, spol. s r.o.
Ulice: Chrudimská 1663
Město: Přelouč
PSČ: 535 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Simona Lejhancová
E-mail: Simona Lejhancová
Telefon: +420 466 955 743,724 107 030

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SVOS, spol. s r.o.