Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Autolakýrník/autolakýrnice

Pracovní místo ( Autolakýrník/autolakýrnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Chrudimská 1663, Přelouč.
Nástup možný IHNED.
Náplň práce:
- celolaky vozidel včetně metalíz
- používané barvy - ředitelné vodou
- příprava pro lak, tmelení, broušení
Požadavky:
- výuční list v oboru
- repase na lakovně - výhodou
- manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

LAKÝRNÍK - Říčany Jste zkušený lakýrník a hledáte pracovní uplatnění? Pak nám zašlete Váš životopis a reagujte na pozici LAKÝRNÍKA ještě dnes! Náplň práce: * Příprava povrchu pro lakování * Broušení a opalování ploch * Čištění a odmašťování ploch * Máčení, ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno dnes

LAKÝRNÍK, až 25 000 Kč/měs., Kladno Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr na pozici LAKÝRNÍK ve společnosti, která se zabívá zpracováním plechů, povrchovou úpravou a také frézováním a soustružením. Náplň práce je následující: * ovládání a údržba lakovacích boxů * ovládání ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno dnes

Lakýrník - výrobní operace ve shodě s výrobním příkazem - evidence provedených operací - mezioperační kontrola výrobků
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit