Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Přípravář/ka výroby

Pracovní místo ( Přípravář/ka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Přelouč.
Nástup možný IHNED.
Náplň práce:
- zajištění toku materiálu na jednotlivá pracoviště dle rozpisky materiálu
- zajištění pracovních pomůcek
- vedení meziskladu na přiděleném středisku
Požadavky:
- práce s PC (MS WORD, MS EXCEL, OUTLOOK, výhodou - Helios)
- schopnost ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - správa systémů, hardware
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Electronic Process Engineer Kontakt osobně, telefonicky nebo e-mailem lenka.kutnarova@kk-alpha.com. - VŠ strojírenství - ŘP sk. B, zkušenost s řízením MV - znalost elektro technické dokumentace - znalost metod Cp, Cpk, R&R - znalost v softwaru testování (LabVIEW, TestStand) - ...
ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o. Týniště nad Orlicí, Inzerováno včera

Kuchař - ka KUCHAŘ - KA - příprava jídel v kuchyni zdravotnického zařízení Nabízíme : zaměstnanecké stravování, příspěvek na dopravu, příplatky za soboty, neděle, svátky Volné místo kuchař - ka pro lokalitu Janské Lázně.
Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik Janské Lázně, Inzerováno včera

ASISTENT/-KA PRODEJE ASISTENT/-KA PRODEJE - pracoviště Jičín. V případě zájmu pište na e-mail: jicin@turbopizza.cz a do předmětu uveďte asistent prodeje. Nově otevřená pobočka sítě TURBO PIZZA v Jičíně obsazuje nový pracovní tým Náplň práce: obsluha pizzerie, pomocná ...
TURBO PIZZA, s.r.o. Jičín, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit