Luboš Dřevo

Číšník - servírka

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Rýmařov, Pivovarská 14
pracovní doba od 11.00 do 22.00 hodin, praxe vítána, možnost ubytování, zvýhodněná zaměstnanecká strava, hlásit se na tel. č. 602 761 211 / denně od 8.00 do 20.00 hodin /
Z : 30.10.2017
Volné místo číšník - servírka pro lokalitu Rýmařov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšník - servírka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Luboš Dřevo
Ulice: Pivovarská 922
Město: Rýmařov
PSČ: 795 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Luboš Dřevo
Telefon: +420 602 761 211

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Luboš Dřevo