Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Zedník

Pracovní místo ( Zedník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Horní Benešov
Jedná se o základní zednické a sádrokartonářské práce, obkladačské práce výhodou, údržba areálu firmy, stavební zakázky menšího rozsahu. Výhodou je práce převážně v Horním Benešově nebo blízkém okolí.
Požadujeme : praxe v oboru min. 1 rok, ŘP sk. B
Pracovní doba ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Zedník - obkladač, specialista na zateplování budov. Požadavky: praxe výhodou. Pracovní doba: 8:00 - 16:00 hod. nástupní mzda 13.400,- Kč + osobní ohodnocení, po zaučení navýšení mzdy. Služební auto, služební telefon, 13. plat. První kontakt POUZE ...
Jaromír Krejčí Olomouc, Inzerováno včera

Zedník Pracoviště: Brněnská č.p. 462/47, Olomouc. Nástup možný ihned. Prac. doba: 7:00 - 15:30 hod. Požadavky: vzděl. vyučen, v oboru výhodou, praxe výhodou, ŘP sk. B výhodou. Životopisy zasílejte POUZE mailem na adresu lanex@lanex-olomouc.cz. Volné místo ...
LANEX Olomouc s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Zedník, dělník Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc. Požadavky: ŘP skupiny B, časová flexibilita, důslednost. Nabízené výhody: Stravenky. Kontakt je možný POUZE mailem nebo telefonicky od 9 - 15 hod. Volné místo zedník, dělník pro lokalitu Olomouc.
BP STAVBY Morava s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit