Jiří Mikšík

Zedník

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Horní Benešov
Jedná se o základní zednické a sádrokartonářské práce, obkladačské práce výhodou, údržba areálu firmy, stavební zakázky menšího rozsahu. Výhodou je práce převážně v Horním Benešově nebo blízkém okolí.
Požadujeme : praxe v oboru min. 1 rok, ŘP sk. B
Pracovní doba : Po - Pá od 7.00 do 15.30 hod.
Hlásit se na e - mail : jana@miksik.info
Z : 30.10.2017
Volné místo zedník pro lokalitu Horní Benešov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zedník

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Jiří Mikšík
Ulice: Opavská 573
Město: Horní Benešov
PSČ: 793 12

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jana Mikšíková
Telefon: +420 606 705 124

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jiří Mikšík