Asistent/ka franchisového konceptu

Pracovní místo ( Asistent/ka franchisového konceptu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Společnost a značka EXTÉRIA již od roku 2011 poskytuje outsourcing v bezpečnosti práce a požární ochraně více jak 6 500 smluvním klientům na všech pobočkách v rámci celé České republiky, a tím je největší korporátní společností na trhu v BOZP a PO.

Rozšiřujeme řady svých zaměstnanců a hledáme ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace

Další volná místa

Přípravář/asistent stavbyvedoucího Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc; stavby v Olomouci a okolí. Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru, ŘP sk. B, znalost práce na PC, komunikační schopnosti, zodpovědnost, samostatnost, časová flexibilita, důslednost, organizační ...
BP STAVBY Morava s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Asistent/asistentka Pracoviště: tř. Svobody č.p. 596/21, Olomouc. Firma s více jak 25 letou zkušeností v konstrukci automatizovaných zařízení pro automobilový průmysl v oblasti stavba karoserií - s více než 90 konstruktéry se sídlem v centru Olomouce hledá kandidáta na ...
CAD engineering s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

FAKTURANTKA, ASISTENTKA KO: Pavera Petr, tel. 724 172 401 SŠ, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Pracoviště Opava, nástup ihned. Náplň práce - vystavování faktur. Mzda dohodou dle praxe. Volné místo fakturantka, asistentka pro lokalitu Opava.
LP PAVERA s.r.o. Opava, Inzerováno včera