EXTÉRIA s.r.o.

Asistent/ka franchisového konceptu

Odeslat

Pracovní náplň
Společnost a značka EXTÉRIA již od roku 2011 poskytuje outsourcing v bezpečnosti práce a požární ochraně více jak 6 500 smluvním klientům na všech pobočkách v rámci celé České republiky, a tím je největší korporátní společností na trhu v BOZP a PO.

Rozšiřujeme řady svých zaměstnanců a hledáme kolegy/ně, kteří budou pracovat v mladé dynamicky se rozvíjející firmě v ČR.

Co u nás budete dělat?
-sjednávání schůzek s potenciálními spolupracovníky
-vedení databáze
-práce na úspěšném a jedinečném franchisovém projektu

Proč si vybrat právě nás?
-dostanete u nás nástupní FIXNÍ mzdu, kterou to ale zdaleka nekončí
-umíme ocenit schopnosti, nasazení a výsledky, proto nabízíme širokou škálu zaměstnaneckých benefitů a odměn
-nabízíme spolupráci na HPP
-pracujeme v přátelském kolektivu
-příjemné moderní pracovní prostředí
Volné místo asistent/ka franchisového konceptu pro lokalitu Ostrava.

Požadavky
Práce s PC - základní dovednosti PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Asistent/ka franchisového konceptu

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Administrativa a organizace
Pozici nabízí: EXTÉRIA s.r.o.
Ulice: Hradní 27
Město: Ostrava
PSČ: 710 00

Zadavatel: Úřád práce

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EXTÉRIA s.r.o.