Projektový manažer

  • Vimperk

Pracovní místo ( Projektový manažer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Odbor řízení projektů. Oddělení veřejných zakázek.
Místo výkonu práce: Vimperk
Požadované vzdělání: VŠ
Další předpoklady:
Zkušenosti s projektovým řízením
Zkušenosti s všeobecnou administrativou
Zkušenosti s vedením dotačních projektů z různých finančních zdrojů
Aktivní znalost anglického jazyka
Orientace v dotační politice
Orientace právní legislativy v oboru veřejných zakázek
Trestní bezúhonnost
Znalost problematiky životního prostředí výhodou
Německý jazyk - výhodou
Dobré komunikační a organizační schopnosti (práce v kolektivu), pečlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu, logické myšlení
Dobrá znalost práce na PC (včetně MS Office na uživatelské úrovni)
Řidičský průkaz sk. B
Náplň práce: Připravuje, koordinuje a realizuje dotační projekty marketingové, rozvoje turistické infrastruktury, regionálního rozvoje, ochrany přírody, údržby a rekonstrukcí nemovitého majetku a ostatní projekty Správy NP Šumava. Spolupracuje s ostatními útvary Správy a s externími subjekty na svěřených projektech NP a CHKO Šumava. Zpracovává koncepční materiály včetně studií.
Tarifní třída: 11
Plat: 17.100,- Kč až 25.740,- Kč (dle délky let započitatelné praxe). V případě DPČ 250,- Kč/hod
Požadovaný nástup: 1. 12. 2017
Uzávěrka přihlášek: 15.11.2017
Výběrové řízení dne: 21.11.2017

Do tohoto výběrového řízení se může přihlásit kterýkoliv zaměstnanec Správy NP Šumava, který splňuje výše uvedené předpoklady. Dotazy k podrobné náplni práce lze získat u Ing. Miloše Juhy, Ph.D.

Zájemci se mohou přihlásit na adresu blanka.mullerova@npsumava.cz - ka