Náměstek výkonného ředitele pro dopravu

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Náměstek výkonného ředitele pro dopravu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: 400 01 Ústí nad Labem, Revoluční č.p. 3088/26,.
Požadavky na pozici náměstka pro dopravu:
. ukončené vysokoškolské vzdělání – magisterský stupeň,
. doložitelná absolvovaná praxe v oblasti dopravy – minimálně 5 let; městská a příměstská doprava výhodou,
. znalost problematiky provozu autobusů, trolejbusů, trakčních vedení a drážní dopravy,
. znalost moderních technologií pro provoz CNG, LPG apod.,
. praxe v řízení většího pracovního kolektivu – minimálně 50 zaměstnanců,
. znalost práce na PC – Word, Excel, PPT,
. výhodou znalost anglického/německého jazyka, alespoň na úrovni běžné komunikace,
. komunikativnost, samostatnost, odpovědnost, loajalita,
. časová flexibilita,
. souhlas se služebními cestami v rámci EU,
. řidičské oprávnění sk. „B“.
Nabízíme:
. práci na HPP, fond pracovní doby 37,5 hodin/týden,
. smluvní mzdu dle dohody (základní mzda + motivační bonus),
. služební vůz i k soukromému použití, notebook a mobilní telefon,
. 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní/životní pojištění, příspěvek na rekreaci dětí do 15 let a další bonusy plynoucí z Kolektivní smlouvy,
. možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace (odborné semináře, rozvoj jazykových dovedností).
Výčet požadovaných údajů a dokladů pro zařazení uchazečů do výběrového řízení:
. přihláška uchazeče musí obsahovat jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, datum, podpis uchazeče, kontaktní údaje (mobil, e-mailová adresa),
. strukturovaný životopis zaměřený na průběh dosavadní praxe, odborné znalosti a dovednosti,
. vlastnoručně psaný mot