Automechanik - opravář vozů MHD

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Automechanik - opravář vozů MHD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: 400 01 Ústí nad Labem, Revoluční č.p. 3088/26,.
Náplň práce:
. provádí plánovanou údržbu vozidel
. provádí běžné opravy mechanických, pneumatických a hydraulických částí vozů
. odstraňuje závady zjištěné na vozech a vykonává činnosti omezující jejich vznik
. vyhotovuje pracovní doklady a záznamy o provedených kontrolách a opravách
Požadavky na pozici:
. ukončené střední vzdělání s výučním listem, případně maturitou v oboru nebo příbuzném oboru
. uživatelská znalost práce na PC (MS Windows, MS Office)
. dobrý zdravotní stav
. komunikační schopnosti, zručnost, spolehlivost, práce v kolektivu, odpovědnost při plnění úkolů,
flexibilita, asertivita
. řidičský průkaz skupiny B, C výhodou
Nabízíme:
. zázemí stabilní společnosti
. práci na HPP, fond pracovní doby 37,5 hod/týden
. 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky, flexipassy, jízdní výhody pro zaměstnance a rodinné příslušníky, příspěvek na rekreaci dětí do 15-let,
. další příspěvky ze sociálního fondu, . odpovídající finanční ohodnocení
. možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, Nástup ihned.
Výčet požadovaných dokladů pro zařazení uchazečů do výběrového řízení:
. strukturovaný životopis zaměřený na průběh dosavadní praxe, odborné znalosti a dovednosti:
jméno, příjmení, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, kontaktní údaje
. kopie dokladu o dosaženém nejvyšším vzdělání
. případně další doklady prokazující odborné vzdělání.
Přihlášky zasílejte na e-mail: pavel@dpmul.cz, rynesova@dpmul.cz, případně v obálce označené textem
„Volné pracovní mí