Ing Daniel Balcárek

Dělník/dělnice v čalounictví

Odeslat

Pracovní náplň
z: 27.10.2017; a: 20.12.2017; jedná se o výrobu a kompletaci sedacích souprav, opravy čalouněného nábytku, možnost zaučení během zkušební doby; požadavky: praxe v oboru, řidičský průkaz sk. B výhodou, samostatnost, zručnost, spolehlivost podmínkou; sleva na firemní výrobky; v případě zájmu kontaktujte p. Balcárkovou telefonicky, emailem nebo osobně na pracovišti
Volné místo dělník/dělnice v čalounictví pro lokalitu Veřovice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Dělník/dělnice v čalounictví

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Ing Daniel Balcárek
Ulice: 279
Město: Veřovice
PSČ: 742 73

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lucie Balcárková
E-mail: Lucie Balcárková
Telefon: +420 777 109 039

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing Daniel Balcárek