MUDr. Marcel Pekárek - Stomatologická s.r.o.

Zdravotní sestra, zubní instrumentář/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Sháníme zdravotní sestru na plný úvazek do zubní ordinace.
Místo výkonu práce Pardubice.
Nástup možný HNED.
Praxe v oboru výhodou.
Místo je vhodné i pro absolventy.
První kontakt pouze e-mailem.
Volné místo zdravotní sestra, zubní instrumentář/ka pro lokalitu Pardubice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zdravotní sestra, zubní instrumentář/ka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: MUDr. Marcel Pekárek - Stomatologická s.r.o.
Ulice: Lidmily Malé 656
Město: Pardubice
PSČ: 530 12

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Filip Pekárek
E-mail: Mgr. Filip Pekárek

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MUDr. Marcel Pekárek - Stomatologická s.r.o.