Nemocnice Žatec, o.p.s.

dětská sestra

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Nemocnice Žatec, Husova 2796
trestní bezúhonnost, zdravotnické vzdělání
nástup po dohodě, znalost českého jazyka
zájemci hlaste se na telč. 414110741 nebo email: personalni@nemzatec.cz
Volné místo dětská sestra pro lokalitu Žatec.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2019
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: dětská sestra

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Nemocnice Žatec, o.p.s.
Ulice: Husova 2796
Město: Žatec
PSČ: 438 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Libuše Vacková
E-mail: personalni@nemzatec.cz
Telefon: +420 414 110 741

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice Žatec, o.p.s.