Nemocnice Žatec, o.p.s.

lékař v gynekologii a porodnictví

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Nemocnice Žatec, Husova 2796
trestní bezúhonnost,specializace v oboru výhodou,nástup po dohodě, znalost českého jazyka
zájemci hlaste se na telč. 414110741 nebo email: personalni@nemzatec.cz
Volné místo lékař v gynekologii a porodnictví pro lokalitu Žatec.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: lékař v gynekologii a porodnictví

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Nemocnice Žatec, o.p.s.
Ulice: Husova 2796
Město: Žatec
PSČ: 438 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Nováková
E-mail: personalni@nemzatec.cz
Telefon: +420 414 110 741

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice Žatec, o.p.s.