BILLA, spol. s r. o. Pracovníci úseku pečiva

Pracovníci úseku pečiva

Odeslat

Pracovní náplň
Místo pracoviště:
- Pražská 1024, Kostelec nad Černými Lesy

Prvotní kontakt:
- osobně na prodejně u vedoucího prodejny
- tel.: 725 206 130

Upřesňující údaje:
- práce v naší pekárně (dopékání pečiva)
- příjem pečiva od dodavatelů

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky
Volné místo pracovníci úseku pečiva pro lokalitu Kostelec nad Černými lesy.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pracovníci úseku pečiva

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: BILLA, spol. s r. o.
Ulice: Pražská 1024
Město: Kostelec nad Černými lesy
PSČ: 281 63

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radouchová
Telefon: +420 725 206 130

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BILLA, spol. s r. o.