Obecně prospěšná společnost Důstojnost

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA S REGISTRACÍ

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme - všeobecná sestra s registrací, výhodou praxe v sociálních službách nebo v geriatrii.
Náborový příspěvek 15.000 Kč (vyplácen po zkušební době).
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: sekretariat@dustojnost.cz.
Pracoviště: Nýdek
Volné místo všeobecná zdravotní sestra s registrací pro lokalitu Nýdek.

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA S REGISTRACÍ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Obecně prospěšná společnost Důstojnost
Ulice: č.e. 100
Město: Nýdek
PSČ: 739 95

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Borská
E-mail: sekretariat@dustojnost.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Obecně prospěšná společnost Důstojnost