Technolog / vývojář

  • Krnov

Pracovní místo ( Technolog / vývojář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Krnov, Čsl. armády 27a
Hledáte zajímavou práci? Obohaťte náš tým a staňte se jedním z nás!

TECHNOLOG/VÝVOJÁŘ

Co bude Vaší náplní práce?
Určování, zkoušení a vyvíjení nových technologických postupů
Zajišťování technologické přípravy stavební výroby
Zajišťování technologických změn pracovních postupů
Specifikace množství a druhů materiálů
Kontrola kvality a provádění technických zkoušek
Zavádění nových technologických postupů do výroby
Stanovování technických podmínek stavební výroby, případně výrobních a provozních zařízení, strojů a nástrojů pro stavební výrobu
Vedení projektů výzkumu ze získaných dotačních titulů
Vyhledávání dalších možností rozšíření technologií, patentů, licencí atd.
Úzká spolupráce s výrobou
Vedení příslušné dokumentace
Co od Vás očekáváme?
Střední vzdělání s maturitní zkouškou technického (nejlépe stavebního) směru
Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
Praxe v oboru dopravního stavitelství výhodou
Znalost stavebních technologií
Znalost stavebních materiálů a jejich vlastností
Znalost technického kreslení ve stavebnictví
Řidičský průkaz sk. B
Znalost anglického jazyka výhodou
Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
Umění řešit problémy, plánovat a organizovat činnosti
Flexibilitu, aktivní přístup, odolnost vůči stresu
Schopnost spolupráce a komunikace
Co Vám za to nabízíme?

o Platové podmínky 28.000 - 40.000,- Kč

Na co se můžete těšit?
o Zázemí stabilní, úspěšné a stále se rozvíjející společnosti
o Přátelské pracovní prostředí
o Možnost seberealizace a uplatnění svých zkušeností a znalostí
o Příležitost k