ŠKODA AUTO a.s. IT BUSINESS ANALYTIK - ŠKODA CONNECT

IT BUSINESS ANALYTIK - ŠKODA CONNECT

Odeslat

Pracovní náplň
- Analýza protokolů na denní bázi, řešení otevřených problémů
- Práce se společným nástrojem servisního centra VW Group
- Vyhledávání míst, prostorů a procesů, která lze zlepšit a zefektivnit
- Účast v operačním týmu podpory Škoda Connect
- Účast na interních a koncernových setkáních
Požadujeme VŠ vzdělání, minimálně 3 roky praktických zkušeností s ITSM, znalost SAP,
AJ nebo NJ - hovorová znalost
Volné místo it business analytik - škoda connect pro lokalitu Mladá Boleslav.

Požadavky
Angličtina Aktivní - hovorová znalost nebo, Němčina Pasivní - hovorová znalost

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: IT BUSINESS ANALYTIK - ŠKODA CONNECT

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací, IT - správa systémů, hardware
Pozici nabízí: ŠKODA AUTO a.s.
Ulice: tř. Václava Klementa 869
Město: Mladá Boleslav
PSČ: 293 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Jiří Nečesaný
E-mail: Bc. Jiří Nečesaný
Telefon: +420 326 816 804

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ŠKODA AUTO a.s.