Strategický nákupčí odlitků

  • Moravany

Pracovní místo ( Strategický nákupčí odlitků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- rozvoj vztahů se stávajícími dodavateli a hledání nových dodavatelů
- analýza cen nakupovaných dílců
- obchodní a cenová jednání s dodavateli
- spolupráce s ostatními odděleními při vývoji nových produktů s cílem zajištění dílů
- hodnocení stávajících dodavatelů a provádění předauditů
- podpora zajištění dodávek pro sériovou výrobu

Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického směru se znalostmi v oboru strojírenská technologie, ideálně v oboru slévárenství
- AJ slovem i písmem, NJ výhodou
- schopnost samostatné práce, aktivní přístup k řešení problémů
- organizační schopnosti, ochota pracovat v týmu
- spolehlivost a cílevědomost
- flexibilita a vysoké pracovní nasazení
- ŘP skupimy B, praxe v řízení

Nabízíme:
- zajímavou a odpovědnou práci
- motivující finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- pružnou pracovní dobu v systému časového konta
- možnost odborných a jazykových kurzů.

Svůj životopis a případné dotazy zasílejte na hana.videnska@juli.cz, ev. volejte na tel. 547 124 102
Volné místo strategický nákupčí odlitků pro lokalitu Moravany.