SVÁŘEČ PLASTŮ V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ

  • Liberec

Pracovní místo ( SVÁŘEČ PLASTŮ V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
-svařovat jednotlivé plastové díly horkým vzduchem dle výkresové dokumentace
-působit v týmu realizujícím zakázkovou výrobu zařízení určeného pro zahraniční trh

JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
-vyučen
-pokud máš zkušenost v oboru je to výhoda
-orientace dle výkresové dokumentace velkou výhodou
-preciznost, manuální zručnost a fyzická zdatnost je nezbytná
-aktivní řidič sk. B výhoda
-výhodou je i znalost AJ (cizojazyčná výkresová dokumentace, možnost zahraničních cest)
-pokud jsi pozitivní člověk, který je spolehlivý, zodpovědný, flexibilní, pak máš skoro vyhráno…

CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
-individuální přístup
-nepřetržitý provoz pouze DENNÍ SMĚNY 6:00 – 18:00 (krátký/dlouhý týden)
-rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou
-spolupráci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru
-zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity)
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Liberec
DATUM NÁSTUPU:IHNED
Volné místo svářeč plastů v zakázkové výrobě pro lokalitu Liberec.