DISPEČER/-KA S RUŠTINOU/RUMUNŠTINOU - pracoviště Jičín

  • Jičín

Pracovní místo ( DISPEČER/-KA S RUŠTINOU/RUMUNŠTINOU - pracoviště Jičín ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: příjem, evidence a koordinace dopravních zakázek, plánování, organizování, sledování a evidence přeprav, komunikace s řidiči, zákazníky, rychlé řešení problematických situací při přepravách, běžná denní operativa
Požadujeme: znalost ruštiny/rumunštiny - PODMÍNKA, SŠ vzdělání, znalosti v oblasti legislativy silniční dopravy (dohody AETR,…) - VÝHODA, samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení, organizační a komunikační schopnosti, schopnost stanovit si priority a dosahovat cílů
Nabízíme: motivační odměny, firemní akce, stravenky a další benefity
Pozice je vhodná i pro absolventy/ky i cizince na zaměstnanecké karty.

V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: katerina.nemcova1@cscargo.cz, případně volejte v době od 8:00 do 15:00 hod na telefonní číslo 493 506 265 nebo 724 063 998 - pí. Kateřina Němcová.
Volné místo dispečer/-ka s ruštinou/rumunštinou - pracoviště jičín pro lokalitu Jičín.