BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

  • Liberec

Pracovní místo ( BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- identifikace a rozvoj stávajících i nových obchodních příležitostí
- příprava obchodních plánů, marketingové strategie a následná realizace
- pravidelný kontakt s dodavateli a rozvoj vzájemných vztahů
- odhad krátkodobého i dlouhodobého potenciálu obchodních vztahů a přiměřená péče o ně
- vytváření strategií pro vstup na nové trhy a pro propagaci nových výrobků
- interní spolupráce s obchodním a nákupním oddělením
- sledování průběžných výsledků a plnění plánů vzhledem k situaci na trhu
- zajištění konkurenceschopnosti firmy na trhu
Požadujeme:
- plynulou angličtinu slovem i písmem
- umění navazovat velmi dobré vztahy se zákazníky a dodavateli
- praxi na obdobné pozici
- velmi dobré technické porozumění je podmínkou
- aktivního člověka se smyslem pro dokončování úkolů
- aktivní znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
- řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
- prostor pro Vaši kreativitu a realizaci dobrých nápadů
- možnost ovlivnit dění kolem sebe
- samostatnou a zodpovědnou práci
- zajímavou práci z oblasti tuzemského i zahraničního obchodu
- zajímavé finanční ohodnocení s vazbou na výsledky Vaší práce
- provize dle obchodních výsledků firmy
- mobilní telefon, notebook
- nástup ihned, práce HPP
- příjemný kolektiv, moderní pracovní prostředí
- hlavní kancelář v Liberci
- mzda 30.000 - 50.000,- Kč
V případě vážného zájmu zašlete prosím životopis na email: jsemtoja@foxon.cz
Volné místo business development manager pro lokalitu Liberec.