SOV - trading spol. s r.o.

DĚLNÍK/ -CE

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Fajkusová Michaela, tel.: 777 594 505, e-mail: fajkusova@sov.cz.
Kompletace palet, řízení VZV, obsluha pásové pily. Doprava z Opavy zajištěna.
Pracoviště: Dubová 169, Radkov, nástup: ihned.
Volné místo dělník/ -ce pro lokalitu Radkov.

Požadavky
Jiné - obsluha pásové pily

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: DĚLNÍK/ -CE

Minimální požadavky vzdělání: Bez vzdělání
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: SOV - trading spol. s r.o.
Ulice: 169
Město: Radkov
PSČ: 747 84

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michaela Fajkusová
Telefon: +420 777 594 505

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SOV - trading spol. s r.o.