SOV - trading spol. s r.o.

DĚLNÍK - OBSLUHA PÁSOVÉ PILY

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Fajkusová Michaela, tel.: 777 594 505, e-mail: fajkusova@sov.cz.
Kompletace palet, řízení VZV, obsluha pásové pily, práce vhodná pro muže - zvedání těžkých břemen.
Pracoviště: Dubová 169, Radkov. Doprava z Opavy zajištěna. Nástup: ihned. Jednosměnný provoz - pracovní doba 6,00 - 14,30 hod.
Volné místo dělník - obsluha pásové pily pro lokalitu Radkov.

Požadavky
Jiné - obsluha pásové pily

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: DĚLNÍK - OBSLUHA PÁSOVÉ PILY

Minimální požadavky vzdělání: Bez vzdělání
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: SOV - trading spol. s r.o.
Ulice: 169
Město: Radkov
PSČ: 747 84

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michaela Fajkusová
Telefon: +420 777 594 505

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SOV - trading spol. s r.o.