PROCESNÍ TECHNOLOG SVAŘOVÁNÍ

  • Písek

Pracovní místo ( PROCESNÍ TECHNOLOG SVAŘOVÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
SŠ vzdělání - technické (strojní, elektro)
Znalost čtení výkresové dokumentace a elektrických schémat
Komunikativní znalost AJ (práce s dokumentací, komunikace s dodavateli)
Vyhláška 50/78 Sb.
Znalost Siemens step 7 diagnostiky výhodou
Zkušenosti z automotive výhodou
NÁPLŇ PRÁCE:
Optimalizace provozních parametrů
Tvorba instrukcí, zaškolování
Diagnostika a organizace oprav robotických pracovišť
Preventivní kontroly, technologické audity
Asistence při zavádění nových výrob
Komunikace s dodavateli
Účast na denních poradách
NABÍZÍME:
Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 22 let v ČR
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Nadprůměrné platové ohodnocení
Možnost externích školení, profesní růst
5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
13. mzda - 15 000Kč ročně
Odměna za podíl na HV až 1 600Kč měsíčně
Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně
Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000Kč ročně
Stravování přímo v závodě (18-24Kč menu)
Volné místo procesní technolog svařování pro lokalitu Písek.