obchodní zástupce

  • Tábor

Pracovní místo ( obchodní zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: časová flexibilita, příjemné a reprezentativní vystupování, zkušenosti s obchodní činností, technická znalost a představivost, loajalita, čtení výkresové dokumentace výhodou
zkušenosti s truhlářskými výrobky výhodou, znalost stavebního prostředí výhodou, řidičský průkaz skupiny B výhodou
Náplň práce: obsluha vzorkové prodejny, akviziční činnost - zákazníci, odběratelé, stavební firmy, architekti, projekty, základní účetní činnosti, naceňování a realizace zakázek, další činnosti spjaté s budováním obchodní sítě v regionu
Nabízíme: fixní odměna + provize z činnosti + odměny vedoucích, firemní benefity, zázemí stabilní rodinné české společnosti, práci v příjemném kolektivu, školení sortimentu a profesních dovedností, možnost profesního růstu
stravenky, bonzsy, prémie, kontakt e-mailem
Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Tábor.