Marketingový asistent a copywriter

  • Brno

Pracovní místo ( Marketingový asistent a copywriter ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: tajicinska@repromeda.cz

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni pro práci na zkrácený úvazek, brigádu.
Počet hodin týdně 15-30hod.

Nabízíme:
Příjemný kolektiv a prostředí
Uplatnění vlastních nápadů
Možnost učit se novým věcem
Možnost pracovat v moderní kanceláři v Bohunickém Kampusu nebo částečně i z domu

Náplň práce:
Kontrola a tvorba obsahu na sociálních médiích
Tvorba nových příspěvků na web
Spolupráce s online a webovými agentury, spolupráce s PR agenturou
Spolupráce na content strategii, koordinace redakce při tvorbě publikačního plánu, kontrola a schvalování contentu, ad hoc aktivity v rámci webu
Práce s analytickými nástroji, redakčními systémy
Správa publikačního a mailingového kalendáře, návrh a koordinace mailingu contentu
Rozvoj webu
Monitoring konkurence
Návrh témat na komunikaci
Kontrola tiskových zpráv

Požadujeme:
Skvělá znalost českého jazyka
Znalost cizího jazyka vítána
Dobrá znalost práce na PC
Samostatnost, pracovitost, spolehlivost a pečlivost
Znalosti z oblasti marketingu nebo designu výhodou
Volné místo marketingový asistent a copywriter pro lokalitu Brno.