Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Servírka, číšník

Pracovní místo ( Servírka, číšník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Trhový Štěpánov
Roznášení jídel, práce na baru, ubytování hostů, atd. Další požadavky: spolehlivost, flexibilita, příjemné vystupování, schopnost samostatné a zodpověděné práce, praxe v oboru výhodou. Osobní ohodnocení k platu. Životopisy zasílat na email: ubytovaniatrabbit.cz. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

MS Lync and BlackBerry specialists wanted! Do you know, how to support Messaging services (MS Exchange, Lync, BB, Good Mobile...)? Do you think, you could manage it on a global level? Can you ensure smooth implementation of new services?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

Specialista na MS Lync and BlackBerry Znáte a umíte podporovat Messaging služby (MS Exchange, Lync, BlackBerry, good Mobile apod?) Troufnete si na podporu messaging služeb na globální úrovni? Zajistíte bezproblémovou implementaci nových služeb?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

Application Support - Siebel A major and fast expanding international company, operating all over world is looking for qualified candidates to fill the position of Application Support - Siebel.
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit