RULC s.r.o.

Disponenti/dispečeři pro expresní mezinárodní dopravu - oblast Automotive

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Plazy č.p. 14
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: emailem: rulc@rulc.cz

Požadujeme:
- SŠ vzdělání, (technické či ekonomické výhodou)
- Praxe na obdobné pozici (dispečer/disponent)
- Znalosti legislativy silniční dopravy
- Časová flexibilita, komunikativnost, samostatnost, iniciativa
- Schopnost týmové spolupráce a rychlého rozhodování

Náplň práce:
- Expresní zajišťování přeprav malými vozy - celá Evropa (především importy)
- Příjem, evidence a koordinace přepravních zakázek
- Komunikace se zákazníky
- Rychlé řešení problematických situací při přepravách
- Nákup dopravních kapacit

Nabízíme:
- Perspektivní a samostatnou práci ve stabilní rodinné firmě s 25 ti letou historií na trhu
- Mobilní telefon
- Stravenky
- Místo výkonu práce: Plazy Mladá Boleslav
- Nástup dohodou
- Mzda 30 000 - 45 000,- Kč

Zaměstnanecké výhody:
- Výkonnostní prémie
- Stravenky
- Příspěvek na dopravu do zaměstnání
Volné místo disponenti/dispečeři pro expresní mezinárodní dopravu - oblast automotive pro lokalitu Plazy.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 11. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Disponenti/dispečeři pro expresní mezinárodní dopravu - oblast Automotive

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Doprava a logistika
Pozici nabízí: RULC s.r.o.
Ulice: 14
Město: Plazy
PSČ: 293 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaromíra Korcová
E-mail: Jaromíra Korcová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: RULC s.r.o.