AGROFOREST, s.r.o.

Samostatná účetní

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Nová Pláň 26
Hlásit se na tel. č. 602 775 564 - p. Jelen
Z : 25.10.2017
Volné místo samostatná účetní pro lokalitu Nová Pláň.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Samostatná účetní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: AGROFOREST, s.r.o.
Ulice: 26
Město: Nová Pláň
PSČ: 792 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miroslav Jelen
Telefon: +420 602 775 564

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AGROFOREST, s.r.o.