Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 z:7/11/2017
Výhodou vzdělání v oboru zemědělství. Požadujeme ŘP skupiny B, aktivní řidič podmínkou. Polský jazyk - slovem i písmem. Časová flexibilita.
Místo výkonu práce okr. FM, celá ČR a PL.
Nabízíme stravenky a procenta z prodeje.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz. výše.
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Vedoucí pobočky, retail Nová outlet aréna hledá Vedoucího pobočky. Nepromarni příležitost a přihlaš se ještě dnes! Náplň práce: - zodpovědnost za bezproblémových chod pobočky - vedení a motivace prodavačů - sledování plnění finančních cílů prodejny - visual ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

PHP programátoři Požadavky: - Pokročilá znalost PHP a OOP - Min. základní znalost Nette/Symfony či jiného frameworku - Docházet na porady do kanceláře (Ostrava) Obsah práce: - Vývoj eshopového řešení, které provozuje již 60 obchodníků - Vytváření nových funkcí, ...
WEBMEX PLUS s.r.o. Bohumín, Inzerováno před 3 dny

POKLADNÍ Nástup možný ihned, do funkce zaučíme, praxe v oboru výhodou. Nabízené výhody: 12.000,-Kč jednorázový příspěvek, týden dovolené navíc, stravenky, příspěvky na rekreaci, podnikové chaty. Volné místo pokladní pro lokalitu Dobroslavice.
TEMPO, obchodní družstvo Dobroslavice, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit