Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 z:7/11/2017
Výhodou vzdělání v oboru zemědělství. Požadujeme ŘP skupiny B, aktivní řidič podmínkou. Polský jazyk - slovem i písmem. Časová flexibilita.
Místo výkonu práce okr. FM, celá ČR a PL.
Nabízíme stravenky a procenta z prodeje.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz. výše.
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Obchodní zástupce - kovovýroba - Aktivní vyhledávání zákazníků a nových obchodních příležitostí - Zpracování poptávek, kalkulace cen, tvorba nabídek - Poskytování technických informací zákazníkům - Kompletní vedení obchodních vztahů
KOVONA SYSTEM, a.s. Český Těšín, Inzerováno dnes

KONSTRUKTÉR BEZ JAZYKA Náš klient nabízí pracovní příležitosti a jedinečné ocenění pro zkušené uchazeče na pozici KONSTRUKTÉR
Grafton Recruitment s.r.o. Senice na Hané, Plný úvazek, Inzerováno včera

Specialista prodeje ND Nástup možný IHNED. Náplň práce: úzký kontakt se zákazníky ve svěřeném segmentu; komplexní realizace obchodních případů; technické vyjasnění poptávky; zpracování nabídky a smlouvy; spolupráce na zajištění nákupu / výroby zboží; expedice, fakturace, ...
PSP Engineering a.s. Přerov, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit