BIOPREPARÁTY, spol. s r.o.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ

Odeslat

Pracovní náplň
A16 z:7/11/2017
Výhodou vzdělání v oboru zemědělství. Požadujeme ŘP skupiny B, aktivní řidič podmínkou. Polský jazyk - slovem i písmem. Časová flexibilita.
Místo výkonu práce okr. FM, celá ČR a PL.
Nabízíme stravenky a procenta z prodeje.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz. výše.
Volné místo obchodní zástupce/zástupkyně pro lokalitu Frýdek-Místek.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Polština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: BIOPREPARÁTY, spol. s r.o.
Město: Frýdek-Místek

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Dokoupil
E-mail: Ing. Pavel Dokoupil
Telefon: +420 777 748 416

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BIOPREPARÁTY, spol. s r.o.