Samsung Engineering Co. Ltd., odštěpný závod

kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Žatec, náměstí Svobody 155
požadujeme znalost Korejského jazyka slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího + zkušenosti v oblasti korejské kuchyně. Vysoká škola výhodou.
kontakt:e-mail: ostrava@bbv-ak.cz
Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Žatec.

Požadavky
Jiné - korejská kuchyně
Jiné Aktivní - korejština na úrovni rodilého mluvčího

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Samsung Engineering Co. Ltd., odštěpný závod
Ulice: náměstí Svobody 155
Město: Žatec
PSČ: 438 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Šárka Jadamusová
E-mail: ostrava@bbv-ak.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Samsung Engineering Co. Ltd., odštěpný závod