Prodavač/ka

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Prodavač/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Tesco Mariánské Lázně (obslužný úsek masa, uzenin a lahůdek), Chebská 998/1, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou (s 3-měsíční zkušební dobou). Nástup možný ihned. Možno i na zkrácený úvazek (min. 20 hod/týdně). Možno i na dohodu o provedení práce (100,- Kč/hod). Pracovní doba: otevírací doba prodejny je Po-Ne 8:00-18:00 h. Požadujeme: praxe jako pokladní, dobrý zdravotní stav, platný zdravotní průkaz, pracovitost, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost. Nabízíme: stravenky, motivační složka odměn a prémie ve formě % z tržby, práce v příjemném prostředí. Kontakt pro zájemce: POUZE telefonicky anebo e-mailem (zaslat životopis, poté proběhne výběrové řízení a vybraní kandidáti budou pozváni k osobnímu pohovoru).
Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Mariánské Lázně.