Šéfkuchaři

  • Těrlicko

Pracovní místo ( Šéfkuchaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme spolehlivého člověka s chutí pracovat na dlouhodobý pracovní poměr, jedná se o klasický restaurační provoz, 12hod. směny, plat od 25.000,- dle domluvy, možnost prémií dle odvedené práce.
Náplní práce šéfkuchaře bude zodpovědnost za chod kuchyně, za skladové zásoby, rozdělování směn, plánování menu a kulinářských akcí.
Požadujeme spolehlivost, chuť pracovat, kreativitu a zodpovědnost.
Nabízíme práci v přátelském kolektivu, slušné platové ohodnocení, stabilní zázemí společnosti.

Způsob kontaktu: předem telefonicky od 9:00 do 17:00 nebo zasílat životopisy na email.
Volné místo šéfkuchaři pro lokalitu Těrlicko.