DANĚ V POHODĚ, spol. s r.o.

Samostatný/á účetní + mzdová/ý účetní

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Ostrava
Kontakt: emailem

Přijmeme kolegu/kolegyni na kumulovanou pozici samostatná účetní + mzdová účetní!
Do našeho týmu přijmeme kolegu či kolegyni.

Potřebujeme, ať jste zaměřený/á na splněný úkol a termín, na profesní čest, loajalitu k firmě a ať chcete mít věci v pořádku a správně.

Taky si s vámi rádi popovídáme ať už pracovně nebo soukromě.

Pracovat budete v těchto oblastech:
v účetnictví a dańové evidence
budete zpracovávat k přiznání k DPH, SH, KH a silniční dani
budete účtovat účetní operace v rámci EU i tuzemska
budete zpracovávat mzdy, cca 4 dny v měsíci
budete pracovat se systémy EPO, justice, ARES
komunikovat s úřady

Jaký má být váš profil:
máte za sebou SŠ ekonomického směru
máte znalost účetnictví min. 3 roky
máte rád/a práci s čísly
máte aktivní přístup k řešení problému
pokud umíte polsky, je to velký přínos
máte ŘP skup. B
znalost Money S3 výhodou, nikoli podmínkou

Své profesní životopisy s fotografií a referencemi zasílejte na projekt@cevo.cz. Do předmětu mailu uveďte SU05022018

Benefity:A co za to?- velmi příjemné pracovní prostředí v centru města všude blízko)- pružnou pracovní dobu- firemní stravování- možnost odborného vzdělávání- individuální osobnostní růst- velkou odbornou rozmanitost zpracovávané problematiky
Volné místo samostatný/á účetní + mzdová/ý účetní pro lokalitu Ostrava.

Požadavky
Ekonomika - mzdové účetnictví, Ekonomika - účetnictví a daňové evidence, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Samostatný/á účetní + mzdová/ý účetní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: DANĚ V POHODĚ, spol. s r.o.
Ulice: Umělecká 305
Město: Ostrava
PSČ: 702 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Eva Vysekalová
E-mail: Ing. Eva Vysekalová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DANĚ V POHODĚ, spol. s r.o.