Vedoucí vstřikovny - automotive plasty

  • Jiřice

Pracovní místo ( Vedoucí vstřikovny - automotive plasty ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: samostatné zabezpečení řízení každodenního chodu vstřikovny,vedení a motivace podřízených zaměstnanců, hodnocení výkonnosti zaměstnanců a týmu, dohled a uplatňování norem ISO výrobních a norem BOZP+PO, dohled nad výrobním plánem, zajištění bezproblémového chodu výroby, implementace výrobních postupů, dohled nad dodržováním výrobní dokumentace a její aktualizace, plánování směn.

Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru, praxe s vedením zaměstnanců ve výrobě min. 2 roky, přirozená autorita, zkušenosti s vstřikováním plastů, zkušenosti ze strojírenství - automotive, aktivita, zodpovědnost, samostatnost, zájem učit se novým věcem.

Nabízíme: zázemí stabilní a rostoucí firmy, možnost kariérního růstu a externích školení, jazykové kurzy, automobil, mobilní telefon, mzda dle zkušeností.
Volné místo vedoucí vstřikovny - automotive plasty pro lokalitu Jiřice.