Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Pracovní místo ( Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: stavby v Jihomoravském kraji.
Požadujeme dobrý zdravotní stav, práce ve výškách.

souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality

Další volná místa

Železář, betonář požadujeme: praxi v oboru pracovní poměr bude uzavírám nejprve na 1-2 roky, dále pak opět na dobu určitou. Pri oboustrané spokojenosti i na dobu neurčitou. Práce pro zaměstnavatele bude probíhat v rámci celé ČR První kontakt e-mailem: ...
PKS stavby a.s. Žďár nad Sázavou, Inzerováno před 3 dny

betonář První kontakt e-mailem, nebo osobně v místě výkonu práce (7:00 - 10:00 hod. v pracovní dny) Výroba betonových výrobků. Ukládání a příprava armatur do forem, kompletace armatur, betonáž. Nutná znalost čtení technické dokumentace. Znalost vazačských a ...
Prefa Brno a.s. Kuřim, Inzerováno před 3 dny

Zedník První kontakt telefonicky! Požadujeme: dostatečnou praxi v oboru, samostatnost, ŘP sk B výhodou. Zednická činnost, zpracování omítek, zpracování betonu. Nabízíme: firemní telefon, firemní automobil. Volné místo zedník pro lokalitu Brno.
DERETEX s.r.o. Brno, Inzerováno před 7 dny