Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Pracovní místo ( Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: stavby v Jihomoravském kraji.
Požadujeme dobrý zdravotní stav, práce ve výškách.

souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality

Další volná místa

Product Development Engineer - BETON Společnost, pro kterou hledáme, je přední světový inovátor v oblasti aplikací pro návrh a posouzení stavebních konstrukcí. Zákazníkům nabízí unikátní produkt, svým zaměstnancům přátelskou atmosféru v základu rodinné společnosti a 6 platů ročně jako ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Mechanik opravář motorových vozidel - stavby ČR -řidičské oprávnění sk.B, sk. C, sk. E - výhodou; komunikativnost, slušné vystupuvání vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné směnnost: 1 směna, pružná pracovní doba provozovna Bohdalec, stavby ČR stravné, příspěvek na dovolenou první kontakt ...
db Betonové jímky s.r.o. Bohdalec, Inzerováno před 6 dny

pomocný dělník ve výrobě -řidičské oprávnění sk.B - výhodou; vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné směnnost: 1 směna, pružná pracovní doba první kontakt e-mailem Volné místo pomocný dělník ve výrobě pro lokalitu Bohdalec.