ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB SPECIALISTA OBCHODNÍHO KLIENTSKÉHO MÍSTA

SPECIALISTA OBCHODNÍHO KLIENTSKÉHO MÍSTA

Odeslat

Pracovní náplň
Doplňuji tým o bezva spolupracovníky pro páteřní pobočku v Nymburce.
Úspěšní mají možnost si časem otevřít vlastní kancelář.
Požaduji velmi dobré komunikační schopnosti, pečlivost, samostatnost.
Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou a řidičské oprávnění B.
Vaší prací bude péče o stávající a nové klienty, analýza jejich situace, vyhledávání řešení a možností. Pružná pracovní doba.
Dostanete komplexní zaučení, firemní podporu, zajímavé finanční ohodnocení. První dva měsíce dohoda o provedení práce, poté smlouva o obchodním zastoupení.
Vhodné pro ty, kdo mají rádi život a hledají cesty.
Osobní schůzku si dohodněte na telefonu 602 609 707.
Výhody: školení zdarma, odměny;
Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky ve všední dny v době od 8:00 - 17:00 hod.
Volné místo specialista obchodního klientského místa pro lokalitu Lysá nad Labem.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SPECIALISTA OBCHODNÍHO KLIENTSKÉHO MÍSTA

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Personalistika, lidské zdroje
Pozici nabízí: ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Město: Lysá nad Labem
PSČ: 289 22

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Klára Forejtová
E-mail: Klára Forejtová
Telefon: +420 602 609 707

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB