Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

UČITEL-KA V MATEŘSKÉ ŠKOLE

Pracovní místo ( UČITEL-KA V MATEŘSKÉ ŠKOLE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 a:29/11/2017
Učitel/ka v mateřské škole. HPP je možný plný, anebo zkrácený. Výchovná činnost je vedena v českém jazyce. Znalost anglického jazyka (B2) a pracovní zkušenosti v mateřské škole výhodou.
Nabízíme příspěvek na stravu, podporu dalšího vzdělávání.
Kontakt e-mailem ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Obchodní referent/ka - vhodné pro absolventy Místo výkonu práce: Horní Lán 445/1, Olomouc. Máte tyto vlastnosti? Pak hledáme právě Vás! - aktivita a komunikativnost - profesionalita a upřímnost - zodpovědnost a cílevědomost - zdravá sebedůvěra a optimismus Dále budeme požadovat: - ...
Bohemia Energy Prodej s. r. o. Olomouc, Inzerováno před 2 dny

Učitel/ka teoretických odborných předmětů pro obory Tiskař na polygrafických str Pracoviště: Střední novosadská č.p. 87/53, Olomouc. Požadujeme: - Kvalifikační předpoklady dle zákona 563/2004 Sb. (zákon o pedagogických pracovnících) - Znalost AJ na komunikativní úrovni - Ochota ke služebním cestám (včetně ...
Střední škola polygrafická, Olomouc, Střední novosadská 87/53 Olomouc, Inzerováno před 2 dny

Učitel Anglického jazyka Hledáme učitele Anglického jazyka, úvazek je 9 hodin za týden. Za odučenou hodinu je 250,- Kč Volné místo učitel anglického jazyka pro lokalitu Karviná.
Střední odborná škola managementu a práva, s.r.o. Karviná, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit