Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

UČITEL-KA V MATEŘSKÉ ŠKOLE

Pracovní místo ( UČITEL-KA V MATEŘSKÉ ŠKOLE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 a:29/11/2017
Učitel/ka v mateřské škole. HPP je možný plný, anebo zkrácený. Výchovná činnost je vedena v českém jazyce. Znalost anglického jazyka (B2) a pracovní zkušenosti v mateřské škole výhodou.
Nabízíme příspěvek na stravu, podporu dalšího vzdělávání.
Kontakt e-mailem ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Učitel/ka - speciální pedagog UČITEL/KA - SPECIÁLNÍ PEDAGOG Požadujeme: speciální pedagog - výuka dětí se speciálními vzdělávacími problémy. Jedná se o zástup za MD - zaměstnání na dobu určitou po dobu čerpání MD. První kontakt: p. Mgr. Miloš Sobotka - telefonicky Po-Pá od 7-15 ...
Základní škola Hošťálková, okres Vsetín Hošťálková, Inzerováno včera

Učitel/ka s aprobací AJ pro výuku anglického jazyka na základní škole Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: emailem, telefonicky 8-14 hod. Benefity: Školní stravování, čerpání samostudia, prodloužená dovolená Volné místo učitel/ka s aprobací aj pro výuku anglického jazyka na základní škole pro lokalitu Ostrava.
Základní škola, Ostrava-Slezská Ostrava, Na Vizině 28, příspěvková organizace Ostrava, Inzerováno před 2 dny

Montessori učitel mateřské školy Pracoviště: Vídeňská č.p. 675/5, Olomouc. Laskavý a respektující přístup k dětem, zodpovědný přístup k práci, dobrá znalost angličtiny, zájem o Montessori pedagogiku a osobní růst. Požadujeme SŠ pedagogickou nebo VŠ libovolného směru. První kontakt ...
Mezinárodní Montessori mateřská škola Olomouc, z.ú. Olomouc, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit