Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

UČITEL-KA V MATEŘSKÉ ŠKOLE

Pracovní místo ( UČITEL-KA V MATEŘSKÉ ŠKOLE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 a:29/11/2017
Učitel/ka v mateřské škole. HPP je možný plný, anebo zkrácený. Výchovná činnost je vedena v českém jazyce. Znalost anglického jazyka (B2) a pracovní zkušenosti v mateřské škole výhodou.
Nabízíme příspěvek na stravu, podporu dalšího vzdělávání.
Kontakt e-mailem ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

RECEPČNÍ *KO: Smičková Olga, e-mail: info@hotelkramer.cz. Znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování. Vhodné pro studenty, učitele AJ. Pracoviště: Hotel KRAMER, Opava. Volné místo ...
REMARK reality & marketing s.r.o. Opava, Inzerováno včera

Učitelé v oblasti předškolní výchovy Požadována střední pedagogická škola nebo ukončené studium předškolní pedagogiky Způsob kontaktu: životopisy zasílat na e-mail Volné místo učitelé v oblasti předškolní výchovy pro lokalitu Dětmarovice.
Základní škola a Mateřská škola Dětmarovice, příspěvková organizace Dětmarovice, Inzerováno včera

Učitel/ka odborného výcviku pro obor Zpracovatel přírodních pletiv (košíkářské p Místo výkonu práce: 17. listopadu 1123/70, 708 00 Ostrava - Poruba V případě zájmu volejte nebo pište na e-mail. Životopis zasílejte na e-mail skolspec@skolspec.cz nebo osobně na podatelnu školy Požadavky: Pedagogická způsobilost - ukončené nebo ...
Střední škola prof. Zdeňka Matějčka Ostrava - Poruba, 17.listopadu 1123, příspěvková organizace Ostrava, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit