Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

UČITEL-KA V MATEŘSKÉ ŠKOLE

Pracovní místo ( UČITEL-KA V MATEŘSKÉ ŠKOLE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 a:29/11/2017
Učitel/ka v mateřské škole. HPP je možný plný, anebo zkrácený. Výchovná činnost je vedena v českém jazyce. Znalost anglického jazyka (B2) a pracovní zkušenosti v mateřské škole výhodou.
Nabízíme příspěvek na stravu, podporu dalšího vzdělávání.
Kontakt e-mailem ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

UČITELÉ 1.STUPEŇ C04 z:5/12/2018 Učitelé, zástup za mateřskou dovolenou. Kontakt telefonicky (pondělí až pátek 8:00-15:00 hodin), osobně (pondělí až pátek 8:00-14:00 hod.), e-mailem viz výše. Volné místo učitelé 1.stupeň pro lokalitu Frýdlant nad Ostravicí.
Základní škola Frýdlant nad Ostravicí, Komenského 420, příspěvková organizace Frýdlant nad Ostravicí, Inzerováno před 4 dny

učitelé na 1. stupni základních škol Z:8.10.2018.A:6.12.2018. Místo výkonu práce velké Albrechtice. Vhodné i pro absolventy. Zaměstnanecké výhody: Fond kulturních a sociálních potřeb. Zaměstnavatel preferuje e-mailový kontakt. Volné místo učitelé na 1. stupni základních škol pro ...
Základní škola a Mateřská škola Velké Albrechtice, příspěvková organizace Velké Albrechtice, Inzerováno před 4 dny

Učitel/ka základní školy ve třídách zřízených pro žáky se speciálními vzdělávací Z:6.11.2018.A:6.12.2018. Místo výkonu práce Základní škola Wolkerova 911, Bílovec. POŽADAVKY: Předpoklady pro výkon funkce pedagogického pracovníka podle § 3 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících v platném znění (viz zákon 197/2014 Sb. ...
Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28, příspěvková organizace Bílovec, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit