GALILEO SCHOOL - bilingvní mateřská škola a základní škola, s. r. o.

UČITEL-KA V MATEŘSKÉ ŠKOLE (AJ ÚROVEŇ C1)

Odeslat

Pracovní náplň
A16 a:7/11/2017 (AJ ÚROVEŇ C1)
Učitel/ka v mateřské škole. Výchovna činnost je vedena v anglickém jazyce. Výborná znalost anglického jazyka nutná (C1). Pracovní zkušenosti v mateřské škole výhodou.
Nabízíme příspěvek na stravu, podporu dalšího vzdělání.
Kontakt e-mailem mikolasova@galileoschool.cz
Volné místo učitel-ka v mateřské škole (aj úroveň c1) pro lokalitu Frýdek-Místek.

Požadavky
Angličtina Aktivní - C1

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: UČITEL-KA V MATEŘSKÉ ŠKOLE (AJ ÚROVEŇ C1)

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: GALILEO SCHOOL - bilingvní mateřská škola a základní škola, s. r. o.
Ulice: Jana Čapka 2555
Město: Frýdek-Místek
PSČ: 738 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Věra Mikolášová
E-mail: Mgr. Věra Mikolášová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GALILEO SCHOOL - bilingvní mateřská škola a základní škola, s. r. o.