Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

UČITEL-KA V MATEŘSKÉ ŠKOLE (AJ ÚROVEŇ C1)

Pracovní místo ( UČITEL-KA V MATEŘSKÉ ŠKOLE (AJ ÚROVEŇ C1) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 a:29/11/2017 (AJ ÚROVEŇ C1)
Učitel/ka v mateřské škole. Výchovna činnost je vedena v anglickém jazyce. Výborná znalost anglického jazyka nutná (C1). Pracovní zkušenosti v mateřské škole výhodou.
Nabízíme příspěvek na stravu, podporu dalšího vzdělání.
Kontakt e-mailem ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Učitel předškolní výchovy- vychovatel v jeslovém zařízení Hledáme kolegyni do zařízení jesliček ve Frýdlantu nad Ostravicí. Požadujeme vzdělání pro předškolní zařízení, zdravotní vzdělání či kurz chůvy s profesní zkouškou. Práce možná i na dohodu Volné místo učitel předškolní výchovy- vychovatel v jeslovém ...
Mrňousek Havířov s.r.o. Frýdlant nad Ostravicí, Inzerováno včera

Učitel/ka mateřské školy Pracoviště: Mrsklesy č.p. 49. Obor vzdělání: předškolní pedagogika. Kontakt je možný POUZE e-mailem. Volné místo učitel/ka mateřské školy pro lokalitu Mrsklesy.
Mateřská škola Mrsklesy, příspěvková organizace Mrsklesy, Inzerováno před 2 dny

Učitel/ka 2. stupně, obor Anglický jazyk Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na email: pospisil@zstenis.net; - telefonicky na čísle 606 786 286 nebo 604 302 824 - Mgr. Michal Pospíšil Volné místo učitel/ka 2. stupně, obor anglický jazyk pro lokalitu Přerov.
Základní škola Přerov, U tenisu 4 Přerov, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit