junior programátor

  • Žatec

Pracovní místo ( junior programátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Zeyerova č.p. 1456, 438 01 Žatec
Náplň práce:
Samostatná práce na menších projektech,. Analýza. Kódování.Testování, účast na implementacích
Spolupráce se senior programátorem na větších projektech.Učení
Požadujeme:
Základní znalost OOP, nejlépe C# v .NET
Základní zkušenosti s programováním
Ovládání HTML, XHMTL, jQuery, javascript výhodou
Ochotu učit se novým věcem
VŠ vzdělání nebo SŠ s praxí
Nabízíme:
Fixní mzdu s variabilní složkou.Práci podle metodiky SCRUM. Pestrou a kreativní práci.Systematické vzdělávání a péči mentora.Nápoje na pracovišti zdarma
Pravidelné firemní akce,.Příspěvek na dojíždění / bydlení.Zázemí pro oddych - zahrada, sportovní vyžití
kontakt po, stř. čtv. 7,30 - 15,30 hod telefonicky na č. 474532040, nebo email: martin.kaderavek@sittardia.cz
Volné místo junior programátor pro lokalitu Žatec.