ASISTENT/-KA SOUDCE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ASISTENT/-KA SOUDCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný od 1. 12. 2017 nebo dle dohody
- Náplň práce: v rozsahu zákona č. 121/2008 Sb., o vyšších soudních úřednících a úřednících státního zastupitelství ve znění pozdějších předpisů
- Požadujeme: VŠ vzdělání absolvováním magisterského studijního programu v oblasti práva na vysoké škole (obor Právo a právní věda); velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office); právní praxe výhodou; trestní bezúhonnost, komunikativní schopnosti, vysoké pracovní nasazení, flexibilita
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu zašlete přihlášku k výběrovému řízení spolu s motivačním dopisem, strukturovaným životopisem, neověřenou fotokopií nejvyššího vzdělání. Lhůta pro přihlášení do výběrového řízení je stanovena do 16. 11. 2017.
- Další bližší informace k nabízené pozici naleznete na: www.justice.cz/Soudy/Hradec Králové/ Personální informace
Volné místo asistent/-ka soudce pro lokalitu Hradec Králové.