SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE, specialista pro seniory

  • Liberec

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE, specialista pro seniory ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- spolehlivost, dochvilnost, zodpovědnost, samostatnost
- trestní bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- ochotu a nadšení pro práci s cílovou skupinou (děti od 3 let, OZP, senioři).
Požadujeme potřebné vzdělání dle Zákona o sociálních službách 108/2006, tedy minimálně vyšší odborné nebo bakalářské v oboru sociální nebo sociálně-právní, nejlépe s praxí a dobrou orientací v legislativě v sociální oblasti, tak i dobré znalosti v práci na PC.
Nabízíme:
- příspěvek na kupon MHD/IDOL
- služební telefon
- vnitřní proškolení
- zajištění dalšího odborného vzdělávání
- stravování v jídelně MCU KOLOSEUM, o.p.s. za zaměstnaneckou cenu
- menší přátelský kolektiv
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Možnost práce i na zkrácený úvazek.
Uvedená mzda je za plný úvazek.
V případě zájmu prosíme nejdříve domluvit termín schůzky. E-mailem zasílejte strukturované životopisy s průvodním motivačním dopisem. Nástup možný od 1. 11. 2017 nebo dle dohody.
Volné místo sociální pracovník/ce, specialista pro seniory pro lokalitu Liberec.