O2 Czech Republic a.s.

OBCHODNÍ SPECIALISTA/KA PRO FIREMNÍ KLIENTELU

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: příjemné a profesionální vystupování, umět dovést obchod do podpisu smlouvy.
Nabízíme: HW vybavenost, pracovat pro společnost O2, která je leader na trhu telekomunikací, slevy na produkty a služby O2, volnou pracovní dobu, 7násobný provizní systém.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.
Volné místo obchodní specialista/ka pro firemní klientelu pro lokalitu Liberec.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 11. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OBCHODNÍ SPECIALISTA/KA PRO FIREMNÍ KLIENTELU

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: O2 Czech Republic a.s.
Ulice: 1. máje 863
Město: Liberec
PSČ: 460 07

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: František Smrž
E-mail: František Smrž
Telefon: +420 725 427 477

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: O2 Czech Republic a.s.